Prijavi se na 2. Noćni cener u Strizivojni, 30.8.2019.

Podaci o utrci

Općina Strizivojna i službeno ima potvrdu da je njezina Ulica braće Radić najduža ulica u Hrvatskoj. Prijavi se na utrku i za 75,00 kn kotizacije očekuje te:

  • Podizanje startnih paketa od 16:00 sati na info pultu
  • početak utrke je ispred zgrade općine u 20:00 sati, 30. kolovoza 2019.
  • elektronsko mjerenje vremena
  • nagrade za prva 3 mjesta u muškoj i ženskoj konkurenciji
  • medalja za sudjelovanje
  • subotu (31.8.) ili nedjelju (1.9.) besplatan ulaz na Đakovački bazen i u Ergelu
  • okrijepa za vrijeme utrke
  • bon za hranu i piće
  • majica
  • natjecatelji ostvaruju mogućnost za noćenje sa doručkom u Pansionu Budimir, Đakovo po sniženoj cijeni od 260,00 kn za dvije osobe. Popust se ostvaruje uz predočenje povratnog emaila o prijavi i dokazu o uplati kotizacije. Broj mjesta je ograničen pa rezervirajte što prije.

 

Kako je bilo prošle godine

Play
1. Noćni cener, 2018. godine
1. Noćni cener 2018. godine
1. Noćni cener 2018. godine
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
previous arrownext arrow
Slider

On-line prijavni obrazac

Ovdje se možeš prijaviti na utrku. Samo upiši svoje podatke u tvoj poštanski sandučić stići će upute za dovršetak prijave.









 

Sponzori

Općina Strizivojna – glavni sponzor
Juralius
Osječko-baranjska županija
Državna ergela Đakovo
Univerzal Đakovo

 

Prijavljeni natjecatelji – muška konkurencija

IME I PREZIMEMJESTOMAJICAKOTIZACIJA
Dražen PopkoBicko SeloL-
Marko ŠikićIvankovo XLDA
Danilo VasiljevićModričaLDA
Kristijan AnđelićRetkovciLDA
Zoran GotićOsijekLDA
Zvonimir BušićĐakovoMDA
Alan BiroOsijekL-
Ivan DragićĐakovoMDA
Marijan RešetarLDA
David UhlikStrizivojnaS-
Ilija VucićPiškorevciMDA
Davor PočijakĐakovoLDA
Igor BuzovDonji AndrijevciMDA
Ivan DamjanovićStrizivojnaSDA
Angel Milišić-ZečevićBelišćeM-
Tomislav BilandžićOsijekMDA
Mak NađOsijekL-
Vedran JesenovićKozaracSDA
Marijan CindrićKutinaM-
Damjan NamjesnikĐakovoLDA
Tomislav ZelenbrzĐakovoMDA
Željko StojanovićBabina GredaS-
Ivica KrajinaPiškorevciXLDA
Antonio ĐurčevićL-
Saša LjubljanovićNašiceMDA
Ante MandarićStrizivojnaLDA
Fran MandarićStrizivojnaSDA
Ivica VučkovićVelika KopanicaL-
Zvonimir FilipovićOsijekXL-
Miroslav ŠolićStrizivojnaLDA
Zdravko VidovićSlavonski BrodL-
Siniša ZrnićZenicaXL-
Vitomir LučićĐakovoMDA
Goran VučkovićMDA
Dragan BaličevićĐakovoLDA
Krešimir ValentićČešljakovciM-
Josip JukićStrizivojnaLDA
Tihomir KlemenĐakovoLDA
Hrvoje DundovićNašiceL-
Ivica BlaževićGarčinM-
Ivan GalovićĐakovoLDA
Tihomir GilmanĐakovoSDA
Danijel JurićSlavonski BrodM-
Antonio ŠutaloĐakovoXLDA
Dubravko AladićLDA
Domagoj GlavašĐakovoMDA
Stanko BaličevićĐakovoXLDA
Ivica LjubićĐakovoMDA
Zdenko LovrićĐakovoMDA
Gordan JurkovićĐakovoLDA
Miroslav ĐumićĐakovoMDA
Mirko VojinovićPančevoXL-
Tihomir LovrićĐakovoMDA
Jakob GerstnerĐakovoLDA
Ivan BaličevićĐakovoLDA
Vedran IvančićĐakovoLDA
Ivica LenardJosipovacXLDA
Loren MarušićĐakovoMDA
Ivan NikolićOsijekMDA
Marko DuvnjakĐakovvMDA
Ivan KočišĐakovoMDA
Krunoslav ZorićLDA
Pavo TutenovSlatinaM-
Berislav BilićStrizivojnaMDA
Rino PichlerOsijekLDA
Igor MilkovićĐakovoMDA
Martin KapteinĐakovoLDA
Damir SchleisĐakovoXLDA
Luka MikešićSatnica ĐakovačkaSDA
Marin DrenjančevićSatnica ĐakovačkaSDA
Adam DamjanovićStrizivojnaSDA
Mato MudrinićSatnica ĐakovačkaSDA
Mislav ČotaĐakovoMDA
Dejan RadanacAdžamovciMDA
Ivan CindrićVrbovaLDA
Denis NamjestnikĐakovoS-
Boris PulĐakovoLDA
Jurica JuričMDA
Andrija DegmečićStrizivojnaLDA
Ilija DegmečićStrizivojnaMDA
Josip VolfOsijekM-
Branislav LukovicBiHXL-
Jovan MikićModričaXL-
Ivan KočišĐakovoXL-
Antun GalićPiškorevciLDA
Nikola AndrijevićStrizivojnaL-
Duje MandarićStrizivojnaSDA
Gabrijel PoljakStrizivojnaXLDA
Jakov MićanPiškorevciXLDA
Krešimir KraljevićĐakovoLDA
Željko BacićStizivojnaL-
Krunoslav BošnjakovićVrbicaM-
Davor BlaževićĐakovoLDA
Miro MišićStrizivojnaXL-
Goran ĐurasovićStrizivojnaL-

 

Prijavljeni natjecatelji – ženska konkurencija

IME I PREZIMEMJESTOMAJICAKOTIZACIJA
Ana SučićĐakovoMDA
Anđelina BudžakiĐakovoMDA
Marina NenadovićSlavonski BrodSDA
Lana KovačevićSlavonski BrodM-
Ivana ŽgelaĐakovoMDA
Martina BošnjakovićĐakovoMDA
Mihaela ĐurasovićStrizivojnaSDA
Sanja ŠemugaSlavonski BrodMDA
Erna ZrnićZenicaM-
Žana BilandžićOsijekSDA
Ana AzenićOsijekMDA
Ivana DevaldSDA
Martina Šipoš VučkovićSlavonski BrodSDA
Darija DamjanovićStrizivojnaMDA
Mihaela ZorkićOsijekSDA
Marija KelavaĐakvovoSDA
Ivana MikleuševićSlavonski BrodMDA
Dubravka MesecS-
Petra Pobrić PiškorevciSDA
Marijana ŠmitOsijekSDA
Rozalija DamjanovićStrizivojnaS-
Marija LabakĐakovoSDA
Nives VračićOsijekM-
Tea MarunovićĐakovoMDA
Maja UrbanOsijekXL-
Anita TolićStrizivojnaLDA
Iva TolićStrizivojnaSDA
Zorica PichlerOsijekSDA
Ana StažićS-
Ana Tomaić BernatNašiceSDA
Bruna KneževićĐakovoSDA
Marija MikušPiškorevciLDA
Erika PobrićPiškorevciSDA
Mihaela MihalićĐakovoLDA
Nora GašpićStrizivojnaSDA
Zdenka DžakulaStrizivojnaMDA
Karla IšasegiĐakovoM-
Marija IšasegiĐakovoL-
Zrinka RacićĐakovoM-
Ružica-Marija VlajčićViškovciSDA
Renata AnđelićRetkovciS-